İPTAL VE İADE POLİTİKASI

moysti.com'dan sipariş verdiğiniz ürünlerin iade süresi, kargo firması tarafından ürünün belirttiğiniz adrese teslim edildiği günden itibaren 15 gündür. Ürünlerinizi, ürün faturası ve eğer ürün yanında hediye ile geldiyse hediyesiyle birlikte, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’ya teslim ederek, aşağıdaki adrese karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile gönderdiğiniz iade ürünlerin gönderi ücretlerinin tarafımızca ödenmeyecektir.

Adres: WİSEN İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bostancı Mahallesi Kitapçı Mehmet Süleyman Sokak No:15-17  Kadıköy/İSTANBUL

Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Tüm ürünlerimiz, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ettiğiniz ürün ya da ürünler kullanılmış ya da tekrar satılması mümkün olmayacak şekilde zedelenmiş bir şekilde elimize ulaşırsa, size tekrar göndermek zorunda kalabiliriz ve bu şekildeki iadelerde ücret iadesi yapamayacağımızı bildirmek isteriz.

Ürünleri iade etme talebinin geçersiz olduğu durumlar şu şekildedir: Hijyen açısından tekrar satılması ve hijyeninin tekrar test edilmesi mümkün olmayan ürünler. (Ambalajı açılmış makyaj malzemeleri ve diğer tüm kozmetik/dermokozmetik ürünler)

Makyaj ürünlerinin, renkli dermokozmetik/kozmetik ürünlerinin ve saç boyalarınının renklerinin ekranlarda görünen renklerden daha farklı olabileceğini hatırlatır, kendinize uygun olan renkten emin olduktan sonra satın almanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde hijyen açısından ürünlerin iadesi olamayacaktır.

Herhangi bir nedenden kaynaklanan hasarlı ürün durumlarının çözüme kavuşması için ürünü teslim alırken kutunuzu kontrol etmenizi ve varsa kargo görevlisine hasar tutanağı tutturarak, kargo hasar tutanağı ve ürün faturası ile iade işlemi başlatmanızı rica ederiz. Konunun hassasiyeti ve suistimale açık halde olması nedeniyle kargo hasar tutanağı tutulmayan iade gönderilerinin iade alınamayacağını ve ücret iadesi yapılamayacağını belirtmek isteriz. 

moysti.com'un size kişisel görüşmelerimiz sonucu önerdiği ürünlerden memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iade alacağımızı ancak kendi iradenizle satın aldığınız ürünlerde cayma hakkınızın ilgili firmanın iade alma insiyatifiyle devam ettiğini belirtmek isteriz. Bu konuda anlaşmaya ılımlı yaklaşan firmalarımızla alışverişinizin en keyifli şekilde sonlanması için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Yanlışlıkla yanlış bir ürün alırsanız ve ürünü değiştirmek isterseniz yukarıda belirttiğimiz “Ürünleri İade Etme Talebinin Geçersiz Olduğu Durumlar”a uygun olarak iadesini yaptığınız takdirde ürününüzü değiştirmekten ve size uygun ürünü göndermekten mutluluk duyarız.

Siparişinizin "İptal Edildiği" ya da siparişinizi "İptal Ettiğiniz" durumlarda kredi kartı ile ödeme yaptıysanız alışveriş tutarınız 1-3 iş günü içinde tarafımızca kredi kartınıza iade edilir. Bu tutarın kartınızın bakiyesine yansıması bankalar arası işlem sürelerinin değişiklik göstermesinden dolayı 3-10 iş günü arasında değişebilir. 

Eğer ödemenizi EFT/Havale yolu ile gerçekleştirdiyseniz, alışveriş tutarı bize ödeme yaptığınız hesabınıza 1-3 iş günü içerisinde geri gönderilir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.
Bültenimize başarıyla kaydoldunuz.