KULLANIM KOŞULLARI

https://www.moysti.com internet sitesine giriş yapan ve/veya internet sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanan tüm kullanıcılar ve müşteriler, işbu Kullanım Koşulları’nı kabul ederek bunlara uyacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Bu nedenle burada yer alan koşulları kabul etmek istemezseniz lütfen sitede herhangi bir işlem yapmamanız gerekmektedir.

Moysti, üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilen ve herhangi bir müdahale etkisinin bulunmadığı sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda her ne nedenle olursa olsun sorumluluk kabul etmeyecektir.

https://www.moysti.com alan isimli internet sitemizde yer alan tüm sayfa, fotoğraf, dizayn, resim, yazı, logo, Moysti markası, internet sitesi alan adı, satış tekniği, tüm veriler, iş modeli, yazılımlar ve bunlara ilişkin fikri mülkiyet hakları münhasıran Moysti’ye aittir ve hiçbir şekilde başka bir kişi kurum veya kuruluş tarafından izinsiz kullanılamaz, kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde Moyst, ilgili yasal mevzuat çerçevesinde bu kuralı ihlal edenler hakkında cezai işlem başlatma hakkına sahiptir.

https://www.moysti.com uzantılı internet sitemizde yer alan her türlü hizmet, ürün, kullanım koşulları ve diğer tüm metinler Moysti’nin inisiyatifine bağlı olarak ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın her zaman değiştirilebilir, kaldırılabilir veya yayını durdurulabilir. Böyle bir değişiklik olması halinde bunlar sitede yayınlandığı anda yürülüğe girmiş sayılır ve kullanıcıları bağlar. site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri, görselleri, yazısal içerikleri, uygulamaları, sayfaları önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle tüm kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin internet sitemize her girişlerinde işbu Kullanıcı Koşulları ve Yasal Uyarı metnini okumaları tavsiye edilir.

 

    Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için politikalarımızı inceleyin.
    Bültenimize başarıyla kaydoldunuz.