Aşağıda en çok aldığımız soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bunlar dışında bir sorunuz veya sorununuz olursa bize info@moysti.com ya da 0850 304 18 38'den ulaşabilirsiniz.
Sitemizde bulunan tüm ürünler ilgili firmalardan temin edilerek size yollanmaktadır ve %100 orijinaldir.

Aldığınız ürünü kargo firması belirttiğiniz adrese teslimatı gerçekleştirdikten 15 gün sonra İptal ve İade Koşullarımıza uygun olarak iade edebilirsiniz.

İptal ve İade Politikamız

Ürününüzü ürünü koruyan balonlu naylona tekrar sarıp kutusuna koyduktan sonra faturasıyla birlikte herhangi bir MNG Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. Kargo Alıcı bilgileri bölümüne şu bilgileri yazmanızı rica ederiz.

Alıcı: Wisen İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
Adres: Bostancı Mahallesi Kitapçı Mehmet Süleyman Sokak No:15-17 D:17 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0850 304 18 38

Ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’nun herhangi bir şubesine uygun koşullarda teslim etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Başka kargo firmaları ile bize iade ettiğiniz ürünlerin kargo ücretini ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.
Eğer basılı faturanızı kaybettiyseniz telaşlanmayın. moysti.com e-fatura mükellefidir. Alışverişinizi tamamlarken kullandığınız e-posta adresinize faturanızın içinde olduğu bir mail gelmiş olmalı. O faturayı bastırarak iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Mailinizi sildiyseniz bize info@moysti.com ‘dan ya da 0850 304 18 38 nolu telefon numarasından ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

İPTAL VE İADE POLİTİKASI

moysti.com'dan sipariş verdiğiniz ürünlerin iade süresi kargo ürünü belirttiğiniz adrese teslim ettiği günden itibaren 15 gündür. Ürünlerinizi ürün faturası ve eğer ürün yanında hediye ile geldiyse hediyesiyle birlikte, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’ya teslim ederek ücretsiz iade edebilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile gönderdiğiniz iade ürünlerin gönderi ücretlerinin tarafımızca ödenmeyecektir.

İptal ve iade politikamızın tamamına ulaşmak için: İPTAL VE İADE POLİTİKASI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

Ürünleriniz çoğunlukla siparişinizi oluşturduğunuz gün ya da ertesi gün kargolanır ve kargo firmasının gönderim hızına bağlı olarak elinize ulaşır.
Siparişinizin kaydettiğiniz adresten başka bir adrese ve/ve ya alıcıya gönderilmesini isterseniz info@moysti.com ya da 0850 304 18 38 nolu telefondan bizle iletişime geçebilirsiniz. Eğer siparişiniz henüz kargoya verilmediyse bu talebinizi anında gerçekleştirebiliriz. Ancak ürün kargoya verildiyse MNG Kargo Müşteri Hizmetleri’ni (444 06 06) arayarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.
moysti.com hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi almaz ve veritabanına kaydetmez. Kredi kartı işlemleri anlaşmalı olduğumuz ve üst düzey güvenlikle korunan Garanti Sanal Pos tarafından yapılmaktadır. Garanti Sanal Pos hiçbir şekilde bilgilerinizi kaydetmez yalnızca ödeme yapmanızı kolaylaştıracak bir sistem sunar.
www.moysti.com adresi üzerinden dilediğiniz tutardaki MOYSTİ E-Hediye Kartı'nı seçin ve sepetinize ekleyin ya da hızlı satın al seçeneğini kullanın. Ardından ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödeme işlemlerini tamamlayın.
Hayır. MOYSTİ E- Hediye Kartı alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
Moysti E- Hediye Kartı, ödeme işlemini tamamladıktan hemen sonra alışveriş esnasında belirttiğiniz mail adresinize ve eğer "Hediye Kartı Bu E-Mail Adresine Gönder" alanında bir mail belirttiyseniz bu mail adresine gönderilir.
Hayır. Ancak göndermek istediğiniz kişinin mail adresini ödeme adımına geçmeden yer alan "Hediye Kartını Bu E-Mail Adresine Gönder" alanına yazabilirsiniz. Bu seçeneği doldurduğunuzda hediye kartının bir örneği göndermek istediğiniz kişiye ayrıca gönderilir. Farklı bir talebiniz mi var? Sepetinize tıklayarak not bölümüne taleplerinizi yazabilir ya da bizimle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.
Hayır. MOYSTİ E- Hediye kartı dijital olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden şu an için sadece mail adresine gönderim yapıyoruz. Farklı bir talebiniz mi var? Bizimle iletişime geçin.
Hiç sorun değil! Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Moysti E- Hediye Kartı'nızı güncel bakiyesiyle birlikte tekrardan gönderimini sağlayabiliriz.
Evet. Eğer Hediye Kartı'nın alıcısı sizseniz, Moysti E- Hediye Kartı'nı kullanarak hergangi bir alışveriş yapmadığınız takdirde, alışveriş yaptıktan sonra 14 gün içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş işlemi gerçekleştirilmiş hediye kartları sonrasında alışveriş iptali gerçekleştirilse bile iade edilemez.
MOYSTİ E- Hediye Kartı ile alışveriş yapmak çok kolay. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, ödeme adımında yer alan " Hediye Kartı ya da indirim kodu" bölümüne hediye kartınızın numarasını yazmanız yeterli. Hediye kartınızdaki bakiye toplam tutardan düşülür. Eğer hediye kartı bakiyeniz alışveriş tutarından düşükse kalan bakiye hediye kartınızda beklemeye devam eder. Eğer hediye kartı bakiyeniz alışveriş tutarından yüksek ise kalan bakiye için ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.
Moysti E- Hediye Kartı ile www.moysti.com'da bulunan, indirimli ürünler dahil tüm ürünleri satın alabilirsiniz. Sadece MOYSTİ E- Hediye Kartı ile başka bir Hediye Kartı satın alamazsınız.
Evet. Moysti E- Hediye Kartı ile yaptığınız alışverişlerinizin iptal veya iadesini "İptal ve İade Politikası" çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz. İade edilen ürünlerin tutarı Moysti E- Hediye Kartı'na iade edilir. Moysti E- Hediye Kartı ile yapılan alışverişlerin iadesinde, iade tutarı ödeme yöntemi ne ise bu yöntem ile iade edilir, farklı bir işlem gerçekleştirilemez.
Moysti E- Hediye Kartı'mın güncel bakiyesini nereden öğrenebilirim?
MOYSTİ E- Hediye Kartı'nızın kullanım süresi hediye kartının sağ üst köşesinde yer alır. MOYSTİ E- Hediye Kartı'nın kullanım süresi uzatılamaz.
Hayır. MOYSTİ E- Hediye Kartı bakiyesi satın aldığınız tutar kadardır. İlave tutar eklenemez ya da kısmi iade gerçekleştirilemez.
Hiç sorun değil. MOYSTİ E- Hediye Kartı'nızdaki bakiyeyi yine de kullanabilirsiniz. Ödeme adımı esnasında MOYSTİ E- Hediye Kartı kodunuzu girdiğiniz taktirde kalan tutar için ödeme yöntemlerimizden birini tercih edebilirsiniz.
MOYSTİ E- Hediye Kartı'nızdaki bakiyeniz eğer alışveriş tutarından fazla ise, kalan tutarı belirtilen son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kalan bakiye bilgisini öğrenmek için iletişim kanallarımızdan biriyle bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Bunun için yapmanız gereken çok kolay. Almak istediğiniz MOYSTİ E- Hediye Kartlarını sepetinize ekledikten sonra "Sepeti Görüntüle" ye tıklayın ve ardından sayfada yer alan not kısmına göndermek istediğiniz kişilerin mail adreslerini yazın. Farklı bir talebiniz mi var? Bizimle iletişime geçin.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için politikalarımızı inceleyin.
Bültenimize başarıyla kaydoldunuz.