www.moysti.com alan isimli internet sitemizde yer alan tüm sayfalara, fotoğraflara, dizaynlara, resimlere, yazılara ilişkin fikri mülkiyet hakları münhasıran Moysti’ye aittir ve hiçbir şekilde başka bir kişi kurum veya kuruluş tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunuyor olabilir.

Moysti ismi marka tescili ile yasal olarak korunmakta olup, başka bir kişi ve/veya kurum tarafından izinsiz kullanılamaz.

www.moysti.com alan isimli internet sitemizi müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak için tamamen iyi niyetle ve profesyonel olarak hazırlamayı amaçladık. Yine de internet sitemizde yer alan tüm bilgilerin genel nitelikte bilgeler olabileceğini, bu bilgilerin güvenilirliği ve yeterliliği konusunda hiçbir koşulda garanti ve taahhüt vermediğimizi, ürünlere ilişkin yapılan sağlık ve güzellik yorumlarının sadece tavsiye niteliğinde olduğunu, kişiye göre farklılık göstereceğini ve hiçbir surette tek başına tedavi amacıyla kullanılmaması gerektiğini bildirmek isteriz.

Platformumuzdaki tüm ürünleri hali hazırda kullandığınız ürünleri tekrardan satın alabilme kolaylığına erişmeniz için satışa sunuyoruz. Bu nedenle Platformumuzdaki ürünlerin hiçbiri tavsiye (teşhis veya tedavi) değildir. Ürün sayfalarında yer alan açıklamalar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır. Tavsiye niteliğinde değildir.

Platformumuzda yer alan ürünlerden herhangi birini kullanmadan veya platformumuzdan edindiğiniz herhangi bir bilgiye güvenmeden önce sağlıkla ilgili sorularınız ya da sorunlarınız varsa lütfen doktorunuza veya bir sağlık uzmanına danışın. Yeni bir ürün kullanmadan önce, hali hazırda kullandığınız herhangi bir ürün, ilaç veya besin takviyesi varsa mutlaka bir sağlık uzmanıyla görüşmelisiniz.

Sonuç olarak, platformumuzdan edindiğiniz bilgilerden yola çıkarak edinmek istediğiniz ürünü, herhangi bir sağlık sorununun teşhisi veya tedavisi için ya da bir doktor veya başka bir sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından reçete edilen herhangi bir ilaç veya tedavi yerine asla kullanmamalısınız. 

Platformumuzdaki bilgileri güncellemek için çaba göstermemize rağmen, platformumuzdaki içeriklerin tamamen doğru, eksiksiz veya güncel olduğuna dair açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti veremeyiz. Bu nedenle en doğru bilgileri edinmek için bir sağlık kuruluşuna ya da ürünlerin sahibi firmalarla görüşebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için politikalarımızı inceleyin.
Bültenimize başarıyla kaydoldunuz.